Életmódtábor az Egyesületünknél!

NEA 2020 pályázat keretében megvalósuló Életmódtáborba várjuk az érdeklődőket (max. 15 fő)

Szüksége van minden tagunknak és munkatársainknak a saját testének és lelkének ápolására. Felmért igények alapján állítottuk össze a tábor programjait. Egészség megelőző előadásokat és bemutatókat tartunk az egészséges életmód jegyében. Az egyhetes táborban az előadásokat és az interaktív bemutatókat délelőtt 9 órától délután 15 óráig valósítjuk meg. Közösen elkészített és elfogyasztott ebéddel látjuk vendégül a résztvevőket, majd ezt követően változatos kulturális programokkal folytatjuk a napot.

Tervezett tábor egy hetes időpontja: 2020.06.15.-2020.06.19-ig.

Tervezett napi programok:

  • 2020.06.15. Gerinc jógával kezdjük a napot. Az ebéd közös elkészítése növényi alapú étrendből, közben életmódváltási tanácsokkal. Az ebédet követően narrált film vetítésére kerül sor.
  • 2020.06.16. Szem jógával kezdjük a napot. Kreatív foglalkozás: papírfonás bemutatása, kipróbálása. Közös ebéd. Délután Békéscsaba város nevezetességeit fedezzük fel, majd a Munkácsy Mihály időszaki kiállítását tekintjük meg.
  • 2020.06.17. Hatha jógával kezdjük a napot. Prevenció- egészség megőrzés, megelőzés. Mellrákfórum Nem vagy egyedül Alapítvány aktivistái tartanak előadást. Gyógyszertári mérések: vércukor, testzsír, vérnyomásmérés. Közös ebédet követően közös strandolás a békéscsabai Árpád fürdőben.
  • 2020.06.18. Női jógával kezdjük a napot. Pontról-pontra társasjáték irodalmi vetélkedő. Közös ebédet követően Salsa tánc bemutató és tanulás. Másnapi ebéd összeállítása alapanyag és beszerzési szerint, közös bevásárlás.
  • 2020.06.19. Szem jógával kezdjük a napot. , ”Vak-kukta" - én így csinálom. Praktikák megosztása, főzés előkészítése, főzés és ebéd elfogyasztása közösen. Tapasztalatok és vélemények megosztása közös élményekről, receptcsere. Tábor zárásaként részvétel a "Szem-Léle(t/k)-Váltás" irodalmi pályázatának ünnepélyes eredményhirdetése a Jókai Színházban.

Jelentkezni 2020. április 30-ig lehet az Egyesületünk irodájában (Békéscsaba, Luther u. 13/A), vagy telefonon
+36 66 549 580,  +36 (30) 505-84-91

Mindenkit szeretettel várunk!

2021 Vakok és Gyengénlátók Békés Megyei Egyesülete - Készítette: PixelRain.hu